تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات


مفهوم خداوند در NA

  برنامه NA یک برنامه غیر مذهبی است.

  با این حال NA یک برنامه روحانی است که پیشنهاد می کند هر عضو برای خود نیرویی برتر داشته باشد و بر اساس ارتباط با او و کمک گرفتن از او بهبود یابد. این نکته برخی را به اشتباه انداخته و گمان می برند این برنامه یک دین در کنار دینهای دیگر ارائه می کند. بخصوص اینکه برای کارکردن قدمها برخی راهنماها به رهجوهای خود پیشنهاد می کنند یک نیروی برتر به دلخواه انتخاب کنند. این برنامه انتخاب نیروی برتر یا خدا را امری کاملا شخصی می داند و به هیچ عنوان پیشنهادی به کسی نمی دهد. من قبلا گاهی در برخی جلسات می شنیدم که برخی از افراد از لفظ خدای NA  استفاده می کردند که البته با شناخت بهتر اعضا از انجمن این اشارات نادرست کمتر در جلسات شنیده می شود.

  من در جلسات NA  افراد مختلفی را دیده ام که با عقاید مذهبی متفاوت در کتار هم بهبود می یابند و در بهبودی به هم کمک می کنند. از افراد مذهبی گرفته تا کسانی که به خدا بی اعتقاد هستند همه با اتحاد برای رساندن پیام و کمک به تازه واردان تلاش می کنند و NA همانگونه که در نشریات آن هم به صراحت آمده اعتقادات مذهبی و دینی آنها را شخصی می داند و در آن دخالت نمی کند.

  تنها لازمه عضویت در NA تمایل به قطع مصرف است و اگر کسی در این برنامه برای اعتقادات مذهبی شما تعیین تکلیف می کند بنظر من درک درستی از این برنامه ندارد. در این صورت پیشنهاد می کنم برای شناخت بهتر برنامه نظر اعضای دیگر را هم جویا شوید و یا نشریات انجمن را مطالعه کنید.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : برنامه ,مذهبی ,افراد ,جلسات ,پیشنهاد ,برتر ,اعتقادات مذهبی ,شناخت بهتر ,نیروی برتر ,
  مفهوم خداوند در NA

تبلیغات


  Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 29 مرداد 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر