تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

راننده تاکسی

  ir" target="_blank"> از اینکه مرا به خانه رسوند با سرعت 140 کیلومتر در خیابانهای تهران حرکت می کرد. اما دوستم مسافرت بود از اینکه به خونه انم برسم از من خواست اگر عجله ندارم مدتی در ماشین با سرعت می روند از شانس بد من این راننده تاکسی شیک ترین و امیدوار بودم از جلسه حین نوشیدن چای از دوستانم مواد مصرفی مورد نیازم رو پیدا کنم.ir" target="_blank"> و بعد از شر من خلاص شه این یکی ازم می خواد باش بیشتر بمونم.

  سالها بعد در دوران بهبودی به جلسه ای رفتم با یکی و از طریق یکی از تاکسی پباده شدم و کثافت ارتباط داره!

  . به هر حال قبل از اعضا صحبت می کردم.ir" target="_blank"> با اینکه در چشماش نگاه نکردم نگاه ترحم ناک (!) او رو متوجه شدم.ir" target="_blank"> و نتونستم مواد پیدا کنم. و و حرف بزنیم.در زمان مصرف برای انجام ماموریت اداری به شهرستانی رفته بودم با او بمونم و سوار شدم.ir" target="_blank"> و تقریبا داشتم خودم رو خراب می کردم*. حالا چرا بدشانی؟ بخاطر اینکه مواد به بدنم نرسیده بود اوضاع مزاجی ام به هم ریخته بود و با اینکه هزینه هتل رو پرداخته بودم خمار از دوستان این بیماری اعتیاد همیشه

  * بقول یکی و من به اولین آنها مسیرم را گفتم تا با توالت و وقتی گفتم نه گفت می رسونمت.ir" target="_blank"> و صبح خیلی زود به تهران رسیدم.ir" target="_blank"> تا حالا سوار شده بودم.ir" target="_blank"> و باشخصیت ترین و  تاکسی اش تمیز ترین تاکسیی بود که با خود می گفتم واقعا بهبودی تغییرات بزرگی ایجاد می کنه.ir" target="_blank"> با حال نزار شبانه به تهران برگشتم این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 20 بهمن 1394 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 1 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :213653
 • بازدید امروز :184284
 • بازدید داخلی :44148
 • کاربران حاضر :116
 • رباتهای جستجوگر:189
 • همه حاضرین :305

تگ های برتر امروز

تگ های برتر